Międzygórze posiada rozbudowaną bazę noclegową, która stale poszerza swoją ofertę i obejmuje obecnie ponad 1000 miejsc noclegowych w pensjonatach, willach, gospodarstwach agroturystycznych i pokojach gościnnych.

Villa Pepita i Villa Titina

Pensjonat

Dom nad wodospadem

Pensjonat

Willa Róż

Pokoje gościnne

Pensjonat pod Dobrym Humorem

Pensjonat

Willa Krokus

Pensjonat

Alpejski Dwór Międzygórze

Pensjonat

U Sikory

Apartamenty

Willa Sarenka

Pensjonat

Chatka Puchatka

Agroturystyka

Pod Błękitnym Dachem

Agroturystyka

Wichrowe Wzgórza

Agroturystyka

Dom Moris

Pokoje gościnne

Kaskada

Apartamenty

Willa Trebla

Pokoje gościnne

Słoneczna Willa

Pensjonat

Sorrento

Ośrodek wczasowy

Aksamit Agro

Agroturystyka

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl