Pensjonat Sarenka- Międzygórze

Willa Sarenka

Międzygórze
adres ul. Sanatoryjna 6, Międzygórze
telefon 74 813 51 03
www www.sarenka.pl

TYP OBIEKTU

Willa


OPIS OBIEKTU

Zapraszamy do naszej Willi Sarenka. To przepiękny budynek z 1892 roku przywrócony do świetności łączący w sobie urok starej rezydencji i nowoczesności ułatwiając relaks i wypoczynek. Naszym gościom oddajemy do użytku komfortowo urządzone pokoje oraz apartamenty. Zapraszamy również do korzystania z baru oraz restauracji serwującej dania kuchni polskiej. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami i TV. Dodatkowo dla naszych klientów oddajemy do użytku salon dla gości, w którym mogą pograć w bilard, poczytać książkę, napić się kawy lub po prostu oddać się błogiemu lenistwu.

Dodatkowo organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu z nami!


ATRAKCJE

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

50 miejsc noclegowych


WYŻYWIENIE

Śniadanie (szwedzki bufet) 20 zł/os
Obiadokolacja od 25/os do 30zł/os


CENNIK

Noclegi od 45 zł/os za dobę


ZDJĘCIA

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl