Strefa Międzygórze

STREFA MIĘDZYGÓRZE oferuje do wypożyczenia nowe modele górskich rowerów TREK BICYCLES.

Dla osób pragnących poznać uroki naszych gór oraz wspaniałe ścieżki rowerowe systemu Singletrack Glacensis stworzyliśmy zaplecze, gdzie można wypożyczyć zróżnicowany sprzęt, zasięgnąć informacji, umyć rower, zrobić postój między kolejnymi pętlami w naszym Barze na Deptaku.

Oferta bazuje głównie na dobrze wyposażonych modelach Marlin, które doskonale sprawdzają się w terenie, do tego różne rozmiary, wersje damskie, rowery dla dzieci. Dla mniej wprawnych, ale ciekawych nowych przygód proponujemy rowery elektryczne, czyli E-Bike. Oferowane przez nas modele to najnowsze jednostki z bardzo efektywnymi akumulatorami oraz niezawodnymi silnikami Bosch. Sprzęt ten pozwala w łatwy sposób zwiedzić nasze góry i dotrzeć w dzikie zakątki.

W Strefie Międzygórze zapewniamy oczywiście także do wypożyczenia kaski, zabezpieczenia kradzieżowe, foteliki rowerowe dla dzieci. Naszym klientom zawsze chętnie doradzamy i pomagamy zaplanować wycieczki, czy to łatwe po przedgórzu, czy te bardziej wyzwaniowe po szczytach Masywu Śnieżnika, czy też po nowych ścieżkach single track przeznaczonych dla całych rodzin.

Cennik:

KONTAKT: tel. 502 525 564

LOKALIZACJA: https://goo.gl/maps/GnYgS3NUWb3pohuB6

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl