IX Zimowy Międzynarodowy Zlot Turystów

W dniach 11-14.02.2016r. odbędzie się IX POLSKO – SŁOWACKO – CZESKI ZIMOWY ZLOT TURYSTÓW. Rajdy narciarskie odbywają się, co dwa lata na przemian po stronie czeskiej, słowackiej i polskiej. Turyści zimowi poznają pasma górskie w każdym z trzech krajów. Trasy rajdu są tak dobrane, aby każda osoba mogła poruszać się na miarę swoich możliwości, niezależnie od umiejętności narciarskich i sprawności fizycznej. Tym razem miłośnicy tej aktywnej zimowej formy ruchu spotkają się w Polsce, a ich bazą będzie malownicza Stacja Klimatyczna Międzygórze. Entuzjaści turystyki narciarskiej, skitouringu przemierzą najbardziej atrakcyjne zakątki Masywu Śnieżnika. Wydarzenia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W imprezie mogą wziąć udział zarówno skitourowcy, narciarze biegowi oraz turyści piesi. Oprócz wędrówek górskich na uczestników czeka wiele atrakcji towarzyszących: integracyjne imprezy kulturalne i rozrywkowe, a także bal oraz gry, zabawy i konkursy :)

Jest to niewątpliwie ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu w górskim międzynarodowym towarzystwie!!!

Głównym organizatorem zlotu jest Komisja Turystyki Narciarskiej Zarządu Głównego PTTK w Krakowie. Do współorganizatorów należy również Oddział PTTK im. dra Mieczysława Orłowicza w Międzygórzu oraz Gmina Bystrzyca Kłodzka.

Serdecznie zapraszamy do Stacji Klimatycznej Międzygórze

Szczegółowe informacje i program zlotu:
http://www.pttkmiedzygorze.ta.pl/?id=36


 

Licencja Centrum Śnieżnik
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »