Zima się rozkręca

Ustąpiły w ostatnich dniach silne mrozy, ale za to rozpoczęły się intensywne opady śniegu. Przez noc z wtorku na środę oraz przez cały dzień spadło około 40 cm świeżego puchu i pada nadal. Warunki na stokach w Masywie Śnieżnika były idealne, ale teraz to pozostaną idealne nawet do Wielkanocy. Jest bardzo duża szansa, że sezon będzie trwał aż do kwietnia, bo śniegu naturalnego i sztucznego jest ogromnie dużo. Tegoroczne ferie zimowe okazały się wymarzone dla wszystkich województw i turyści odwiedzający nasze regiony mieli doskonałe warunki. Taka sytuacja z pewnością będzie trwała jeszcze długo :)

W nadchodzący weekend będziemy mieli imprezę pod tytułem „Start do nart - Radio Zet” na Czarnej Górze, oraz XXV Ogólnopolski Bieg Narciarski w Spalonej (bieg nie będzie wykluczał rekreacyjnego użytkowania tras przez turystów, gdyż zostanie rozegrany na wyznaczonej pętli 5 km.

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »