XXIV GÓRSKI BIEG ŚNIEŻNICKI 2016

30 i 31 lipca 2016 Międzygórze stanie się biegową stolicą regionu. Na starcie najstarszego biegu górskiego w Polsce (!) staną zawodnicy biorący udział w zmaganiach Mistrzostw Polski, eliminacjach Mistrzostw Świata Seniorów i Juniorów oraz Igrzysk Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Jednak ze względu na otwartą formułę biegu wystartować może każdy sportowiec-amator chcący sprawdzić się na tej wyjątkowo malowniczej, ale i wymagającej trasie. Start do biegów oraz meta dla dzieci i młodzieży znajduje się w centrum Międzygórza w okolicy placu rekreacyjnego obok DW Gigant na ul. Sanatoryjnej. Meta głównych dystansów znajduje się na szczycie Śnieżnika na wysokości 1425 m n.p.m.

Zapraszamy na najważniejszą imprezę sportową w kalendarzu Międzygórza!

Szczegółowe informacje, regulamin, mapy i profile tras:
http://bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=2467&akcja=artykul

 

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Górski Bieg Śnieżnicki
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »