Wreszcie zima

W Międzygórzu piękna zima, około 25 cm śniegu pokryło kołderką naszą miejscowość i ciągle będzię go przybywać. Wygląda to prawdziwie zimowo i bajkowo, a właśnie zaczynają się ferie, więc synchronizacja czasowa jest doskonała. W okolicznych stacjach narciarskich Czarna Góra (www.czarnagora.com.pl), Dolni Morava (www.dolnimorava.cz), Kamienica, Lądek, a także na trasach narciarstwa biegowego w Spalonej (www.spalona.com.pl) panują dobre oraz bardzo dobre warunki narciarskie i mamy sezon w pełni.

Przypominamy o super okazji w postaci zimowych pobytów w Międzygórzu z 40% zniżką na karent w Czarnej Górze (link: www.miedzygorze.com.pl/wydarzenia/czarna_gora_nawet_40_taniej.php )

Warto wspomnieć o szkoleniowym pakiecie w opcji narciarstwa zjazdowego lub biegowego, który organizuje codziennie przez cały sezon zimowy Centrum Śnieżnik. Oferta zawiera w sobie wypożyczenie kompletu nart biegowych lub zjazdowych oraz dwie godziny nauki podstaw z instruktorem Polskiego Związku Narciarskiego, a to wszystko w tylko za 99 zł! Szczegóły tutaj: http://snieznik.omega.pl/pakiet_narciarski.pdf

Zapraszamy do Międzygórza

 

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »