Weekend majowy

W Międzygórzu w ostatnich dniach wiosna walczyła ponownie z zimą, ale wygrać mogła tylko jedna… Wiosennie zapowiada się weekend majowy w naszej miejscowości, przyroda budzi się do życia, turyści zamienili narty biegowe i zjazdowe na kije trekkingowe, wysokie górskie buty, a inni jeszcze na rowery górskie - wszyscy planują aktywny wypoczynek wśród górskich potoków, pięknych widoków i unikalnej zabudowy pensjonatowej w tyrolskim stylu. Zaplanowano dla chętnych wspólny spacer do Schroniska na Śnieżniku połączony z akcją sprzątania szlaku, więc każdy z nas może pożytecznie spędzić czas i przyczynić się do utrzymania porządku na górskich ścieżkach. Nadchodzący weekend nie będzie zbyt ciepły, ale temperatury idą w górę i należy spodziewać się przyjemnej wiosennej aury. Na lato trzeba jeszcze poczekać :)

Baza noclegowa w Międzygórzu jest bardzo bogata i zróżnicowana, ale tradycją stało się już że w okresach długich weekendów wykorzystywana jest blisko w 100%. Jeżeli decyzja o odwiedzeniu unikalnego pod względem zabudowy, pięknie położonego w Parku Krajobrazowym Masywu Śnieżnika, z dużą ilością pobliskich atrakcji i możliwościami aktywnego wypoczynku Międzygórza zapadła dopiero teraz warto spróbować i skontaktować się z poszczególnymi obiektami z naszej bazy.

Zapraszamy do wiosennego Międzygórza.

 

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Weekend majowy w Międzygórzu
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »