Wakacje w pełni

Klimatyczne Międzygórze pomimo szczytu sezonu turystycznego można określić jako spokojne i ciche. Zróżnicowana baza noclegowa umożliwia każdemu odnalezienie odpowiedniego obiektu, jednak obecnie trudno o wolne miejsca. Masyw Śnieżnika to doskonałe miejsce odpoczynku od zgiełku miast, ale także od zatłoczonych lokalizacji, takich jak morskie plaże czy górskie szlaki w popularnych kurortach. Pomimo wysokiego stopnia zapełnienia obiektów noclegowych Międzygórze pozwala odetchnąć, turyści mają do dyspozycji lokalne atrakcje, ale także wyruszają w dalsze rejony Kotliny Kłodzkiej oraz do Republiki Czeskiej.

Na naszych szlakach pieszych i rowerowych często jesteśmy praktycznie sami, przy zdobywaniu szczytów Masywu Śnieżnika nie grożą nam kolejki - bardzo możliwe, że napotkamy łanie, jelenie, a przy odrobinie szczęścia nawet kozice górskie. W ciszy i spokoju, przy bliskości otaczającej natury po prostu wypoczywamy. Sezon letni trwa, warto korzystać z walorów naszego regionu i WYPOCZĄĆ.

Zapraszamy

 

Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni Międzygórze - wakacje w pełni
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »