Wakacje

Rozpoczęliśmy sezon wakacyjny, pogoda dopisuje i nie zapowiada się na ekstrema w postaci chłodów, upałów, ulewnych deszczy. Temperatury w okolicach 22 stopni, do tego czyste, górskie powietrze przy błękitnym niebie - taka jest prognoza długoterminowa. Ruch turystyczny w związku z wakacjami się zwiększył, ale w Miedzygórzu nigdy nie ma tłumów i hałasu jak w innych częściach polskich gór. Zapraszamy do odwiedzin naszej małej miejscowości, dla widoków, dla wytchnienia i relaksu, ale także w poszukiwaniu aktywnego wypoczynku.

UWAGA: zamknięta jest kładka na Wodospadzie Wilczki z powodu stwierdzonego zagrożenia osunięcia skał w jej pobliżu. Rozpoczęto już prace przy zabezpieczeniu terenu i usunięciu zagrożenia. Do wodospadu nadal można dotrzeć i podziwiać ten cud natury z tarasów widokowych. Najlepiej dotrzeć do nich z centrum miejscowości obok DW Hanka, którędy prowadzi czerwony szlak na Marię Śnieżną. O ponownym otwarciu kładki i udostepnieniu poinformujemy w najbliższym czasie. Przedstawiamy zdjęcia z remontu oraz tarasów widokowych.

AKTUALIZACJA 11.07.2013
Kładka na wodospadzie już czynna, dojście z obu stron udostępnione.

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »