Świątecznie

Międzygórze gotowe do zimy! U nas całodobowy mróz i około 5 cm śniegu, niewiele, ale zawsze bardziej klimatycznie i świątecznie w krajobrazie. Ośrodki narciarskie w okolicy rozpoczęły sezon, wszystko już gotowe i można oficjalnie rozpocząć ZIMĘ 2017! Zapraszamy do naszej miejscowości, tutaj odpoczniesz, nabierzesz energii i sił, a ugoszczą Was piękne historyczne pensjonaty, domy wypoczynkowe czy gospodarstwa agroturystyczne. W Międzygórzu czynna już jest wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz w okresie świąteczno noworocznym funkcjonować będzie SKIBUS do ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Wam zdrowia, szczęścia, spokoju i pogody ducha na co dzień, a dla wszystkich fanów zimowych aktywności udanego sezonu 2017!


Skibus Międzygórze - Czarna Góra

 

Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra Świątecznie - Czarna Góra
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »