Przyszła zima

Zapraszamy na ferie zimowe do pięknego i klimatycznego Międzygórza. Trudno o bardziej urokliwą miejscowość, a nasza Perełka Sudetów pod śniegową pierzyną wygląda cudownie.

    W najbliższej okolicy mamy wiele zimowych atrakcji:
  • Ski Region Śnieżnik łączący pod jednym karnetem aż trzy stacje narciarskie - Czarna Góra, Kamienica, Lądek Zdrój
  • nowoczesne czeskie stacje zimowego wypoczynku Dolni Morava i Bukova Hora (odległość z Miedzygórza tylko 30 km)
  • utrzymywane trasy narciarstwa biegowego w Masywie Śnieżnika o długości ponad 200 km oraz po stronie Gór Bystrzyckich również ponad 200 km; wszystkie szlaki są oznakowane i rartakowane, dostępne są bezpłatne mapy i foldery; jedna z tras prowadzi łagodnym szlakiem z Międzygórza przez Czarną Górę do Schroniska pod Śnieżnikiem; wypożyczenie sprzętu biegowego oraz lekcje możliwe są do umówienia w Centrum Śnieżnik.
  • z Miedzygórza funkcjonuje Ski Bus do Czarnej Góry, który dla osób korzystających z wypożyczenia sprzętu narciarskiego jest BEZPŁATNY! Więcej »
  • wczasowicze z Międzygórza mają zniżkę nawet 30 % na karnety ośrodka Czarna Góra - taką ofertę mają dla swoich gości : ALPEJSKI DWÓR, WILLA RÓŻ, WILLA KROKUS, DW NAD WODOSPADEM.

Zapraszamy, bo atrakcji u nas jest wiele, wiele więcej...

 

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - przyszła zima miedzygorze.com.pl - Międzygórze - przyszła zima miedzygorze.com.pl - Międzygórze - przyszła zima miedzygorze.com.pl - Międzygórze - przyszła zimaMasyw Śnieżnika trasy narciarskie

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »