Piękna jesień

To był kolejny piękny, jesienny weekend w Międzygórzu. Temepratury w okolicach 20 stopni, błękitne niebo i promienie słońca rozświetlające kolorowe leśne barwy. Z pewnością taka pogoda oraz możliwość spokojnego wypoczynku w Międzygórzu zachęciły turystów do odwiedzenia naszej miejscowości. Międzygórze już przygotowuje się do zimy i sezon letni praktycznie już zakończony, ale ostatnie dni to wspaniała jesień, która również ma w sobie wiele uroku w Masywie Śnieżnika. Podczas górskich spacerów natkniemy się na liczne grzyby, lecz można się wybrać na prawdziwe grzybobranie - sezon w pełni. Wspaniałe widoki, urokliwe miejsce, cisza i spokój w jesiennych barwach z pewnością dodadzą energii i pomoga uciec od codziennych spraw. Zapraszamy do Międzygórza!

Do nas mgła nie dociera! Od 20 października w całej Polsce mgły paraliżują funkcjonowanie, a u nas błękitne niebo mobilizuje do działania :)

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »