Ostatni powiew zimy

Po prawdziwie wiosennym przełomie marca i kwietnia przyszło do nas załamanie pogody. Aktualnie sypie śnieg i znowu pojawiła się pokrywa śnieżna - to jednak ostatni powiew zimy, której wcześniej nam tak brakowało… Od najbliższego czwartku (17.04) znacząca poprawa i Święta Wielkanocne oraz późniejszy długi weekend majowy zapowiadają się przyjemnie ciepło. Międzygórze jest już przygotowane do letniego sezonu, a wiosenne porządki za nami. Szczególnie pięknie wygląda świeżo odrestaurowany drewniany Kościół Świętego Józefa w centrum miejscowości, który po latach odzyskał blask i urok. Zakończyły się również prace ziemne oraz wszelkie nasadzenia roślin wokół kościółka, dzięki czemu wspaniale wyeksponowano piękno obiektu.

Międzygórze ostatnio gościło także ekipę telewizyjną TVN Meteo, a realizowany program dotyczył wyjątkowych ogrodów i roślin znajdujących się na naszym terenie - emisja na antenie stacji pewnie wkrótce.

Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy na urokliwe Święta Wielkanocne do naszej miejscowości. Kolejną okazją do odwiedzin będzie zbliżający się długi weekend majowy, kiedy w pełni docenimy spokój i relaks wsród górskich potoków i lasów, okazji zresztą nie brakuje…

Życzymy wszystkim radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

 

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »