Nadchodzi jesień

Wakacje już za nami, ale pogoda prawdziwie wakacyjna jeszcze pozostała. Jest ciepło i słonecznie, idealne warunki w góry pieszo czy na rowerze. Zachęcamy do odwiedzenia Międzygórza, gdzie spokój i cisza w otoczeniu pięknej przyrody gwarantują udany wypoczynek.

Sezon letni dobiega końca, ale pomału zbliża się piękna i kolorowa jesień. Obserwujemy już zmieniające się barwy naszych gór, a proces z każdym dniem będzie coraz bardziej intensywny. Atrakcje regionu są nadal dostępne turystycznie, jednak jest dużo spokojniej. Nowością tego sezonu jest „Ścieżka w Chmurach” w Dolni Morava, która od razu stała się jedną z największych atrakcji Masywu Śnieżnika. W wakacje frekwencja odwiedzających była bardzo wysoka, a sam obiekt poprzez swoją wyjątkowość został wybrany do grona najciekawszych atrakcji czeskich gór 2016. Z Międzygórza organizowane są nadal wyjazdy do Dolni Morava, więc może warto wybrać się choćby na weekendowy pobyt do naszej miejscowości, a jako dodatkowy punkt zaplanować „Spacer w chmurach” na jedynym tego rodzaju Sky Walk na świecie. Szczegóły wyjazdów i rezerwacji tutaj.

 

Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień Nadchodzi jesień
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »