Nadchodzą ferie zimowe 2014

W tej chwili sytuacja jest nie najlepsza, ale widać, że się poprawia… W okolicy mamy czynny ośrodek narciarski Czarna Góra, gdzie w tej chwili sztucznie dośnieżone jest ponad 2 km tras. Czynne są szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, restauracje, w najbliższych dniach powinny ruszyć kolejne trasy i wyciągi, gdyż zapowiadane są opady śniegu oraz minusowe temperatury. Czarna Góra jest w stanie w kilka dni naśnieżyć pozostałe 8 km tras, więc bądźmy dobrej myśli. W okolicy (34 km od Międzygórza) czynna jest też stacja Dolni Morava, gdzie również jest śnieg, czynna jest część wyciągów w tym kolej linowa „Sneznik”. Przygotowane są również trasy biegowe (obecnie 10 km) ale oczywiście z tendencją na uruchomienie kolejnych www.dolnimorava.cz

Ferie przed nami i oby były udane dla nas wszystkich…

UWAGA: W okresie feryjnym z Międzygórza będzie kursował bezpłatny skibus do Czarnej Góry. Wypożyczalnia Centrum Śnieżnik zapewnia swoim klientom dowóz w obie strony o ustalonych godzinach. Szczegóły »

UWAGA: Ruszają trasy narciarstwa biegowego w Międzygórzu - mapa i szczegóły w kolejnym newsie!

 

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »