Letnie aktywności

W sezonie letnim 2014 Centrum Śnieżnik proponuje Państwu ciekawe oferty aktywnego wypoczynku. Przez cały lipiec, sierpień oraz wrzesień 2014 prowadzimy działania mające na celu uatrakcyjnienie pobytu, zmotywowanie do ruchu i ćwiczeń na świeżym powietrzu, przy jednoczesnym odkrywaniu uroków Międzygórza i Masywu Śnieżnika. Stworzone przez nas oferty są dostępne praktycznie dla każdego, jest to w pełni rekreacyjne podejście zarówno do turystyki rowerowej, marszów nordic walking i wycieczek pieszych. Nasz program „Letnie aktywności” powielany jest każdego tygodnia sezonu letniego, tak aby każdy miał okazję skorzystać z propozycji.


NORDIC WALKING DAYS


Zajęcia: wtorki, czwartki w okresie 01.07 - 28.09


Zapraszamy na zajęcia z instruktorką Nordic Walking w Międzygórzu, która przedstawi Państwu technikę prawidłowego marszu z kijami, zasady doboru kijów oraz wszystkie detale niezbędne do tego, aby efektywnie uprawiać jedną z najzdrowszych form aktwyności ruchowej. Zaciszne Międzygórze i łagodne leśne szlaki to najlepsze miejsce na przygodę z Nordic Walking - aktywność praktycznie dla każdego.
szczegóły »BIKE PANORAMA


Data: piątki, niedziele w okresie 01.07 - 28.09


Wspaniała propozycja na połączenie łatwej wycieczki rowerowej z cudownymi widokami na panoramę Masywu Śnieżnika i Kotlinę Kłodzką. Trasa poprowadzona jest płaską Drogą Sudecką tuż pod szczytami Gór Bystrzyckich, gdzie mamy gwarancję niezakłóconej ciszy i spokoju. Zapewniamy transport, wypożyczenie rowerów i wspaniałą przygodę.
szczegóły »CZARNA GÓRA TOUR


Data: środy, soboty w okresie 01.07 - 28.09


Z Międzygórza zabierzemy Ciebie naszym komfortowym busem do pobliskiej Siennej, gdzie wyjedziesz wyciągiem krzesełkowym na szczyt Czarnej Góry. Po krótkim szkoleniu z prawidłowego marszu Nordic Walking wyruszysz łagodnym szlakiem do Schroniska pod Śnieżnikiem (7km), a następnie w dół do Międzygórza (7km). Łatwy i wygodny sposób poznania uroków naszych gór dla każdego - spragnionych widoków turystów, rodziny z dziećmi, seniorów.
szczegóły »ROWERY ELEKTRYCZNE KTM


Czy wycieczka na Śnieżnik szlakiem rowerowym brzmi dla Ciebie zachęcająco, ale uważasz, że to zbyt męczące i być może nie na Twoje siły? Tak nie jest - dzięki silnikowi elektrycznemu rower posiada własny napęd, który wspomaga nas w cięższych momentach. System pozwala na ustawienie mocy wspomagania, przez co możemy jechać tylko o własnych siłach, ale także w większości zdać się na napęd. Wygoda i komfort dla każdego, górskie szlaki rowerowe stają sie ogólnodostępne.
szczegóły »Istnieje możliwość przeprowadzenia powyższych ofert dla grup w innych terminach po wcześniejszym ustaleniu.Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »