Lato w Międzygórzu

Rozpoczęły się upragnione wakacje, trwa sezon letni, przybywa turystów na szlakach, jednak każdy z pewnością odpocznie w spokojnym i klimatycznym Międzygórzu. U nas można delektować się „slow tourismem” - bez pośpiechu, bez tłumów, bez hałasu - życie płynie wolniej, więc warto poczuć prawdziwy spokój w otoczeniu natury i lokalnych atrakcji. Bogata baza noclegowa Międzygórza jest gotowa na przyjazd gości i z pewnością każdy odnajdzie odpowiedni standard obiektu dla siebie.

Na sezon letni proponujemy nową atrakcję regionu - Ścieżka w Chmurach w pobliskim Ośrodku Dolni Morava u podnóża Śnieżnika (po czeskiej stronie). W miesiącach lipiec i sierpień Centrum Śnieżnik organizuje codzienne wycieczki z Międzygórza (przejazd komfortowym busem, bilety wstępu, przejazd koleją linową Sneznik - szczegóły »

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku w Masywie Śnieżnika i pięknych okolicach Międzygórza. Opracowaliśmy specjalne propozycje ciekawych tras rowerowych zarówno łatwych i łagodnych wśród łąk i polnych dróg, jak i bardziej wymagających po górskich, leśnych szlakach. Szczegółowe przebiegi tras znajdują się w dziale aktywny wypoczynek. W Międzygórzu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów Centrum Śnieżnik, gdzie z pewnością dopasują Państwo wygodny rower i otrzymają pomoc w doborze odpowiedniej trasy wycieczki. Na wszelkie wyprawy piesze i rowerowe polecamy dokładne mapy wydawnictwa Compass „Masyw Śnieżnika i Góry Bialskie”.

 

Ścieżka w chmurach - Dolni Morava Ścieżka w chmurach - Dolni Morava Ścieżka w chmurach - Dolni Morava Ścieżka w chmurach - Dolni Morava Centrum Śnieżnik Centrum Śnieżnik miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - wędrówki górskie miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - wędrówki górskie miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - wędrówki górskie miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - rowery miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - rowery miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Aktywny wypoczynek w Międzygórzu - rowery
Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »