Kiedy sezon?

No i chyba po cichu możemy mówić o rozpoczęciu zimy… Od piątku 30.11.2012 lekko prószy śnieg, temperatury ujemne, a najbliższe dni zapowiadają nadal pozytywnie. Jak to jest dokładnie?

Czarna Góra wczoraj rozstawiła armatki na trasach, baseny są pełne, wszystko gotowe, ale przeprowadzono na razie tylko próbne naśnieżania i teraz wszystko stoi. Właściwa produkcja śniegu ropocznie się w najbliższych godzinach. Telewizja odwiedziła ośrodek i armatki działać musiały :)

Dolni Morava wszystko przygotowane, armatki już śnieżą cały czas na trasach w górnych i dolnych partiach.
Lądek wszystko gotowe, armatki rozstawione.
Bolesławów / Kamienica wszystko gotowe, armatki rozstawione

Wszyscy są gotowi, dziś w nocy będzie duży mróz, więc jutro rano zobaczymy z pewnością pierwsze efekty sztucznego naśnieżania. Rozpoczęcie sezonu w Czarnej Górze 15.12 i na tą chwilę tylko tyle wiadomo, atrakcji i promocji nie znamy. Natomiast Dolni Morava rusza tego samego dnia i tutaj będzie całkiem duża impreza - www.dolnimorava.cz.

Więcej info wkrótce…

 

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »