Gdzie jest zima?

Zima w tym sezonie wszystkich zaskoczyła - tyle, że nie śniegiem a jego brakiem :) Ciężko sobie przypomnieć sezon zimowy, w którym nawet na Śnieżniku nie było trwałej pokrywy śniegowej. Oczywiście ośrodki narciarskie posiadające sztuczne dośnieżanie są czynne - Czarna Góra, Spalona, Dolni Morava, Bukova Hora, Zieleniec gwarantując dobre warunki na stoku, ale najnowszy projekt tras narciarstwa biegowego nie miał szans na wystartowanie. Prognozy mówią o nadchodzącym śniegu i mrozie od 16.02. więc liczymy, że ostanie tygodnie ferii będą udane dla wszystkich.

Przesunięty zostaje Międzynarodowy Zjazd na Saniach Rogatych Międzygórze 2014 i ostatecznie impreza odbędzie się 2.03.2014.

Z powodu również małej pokrywy śniegowej przesunięte zostają Mistrzostwa Polski w Biegu na Rakietach Śnieżnych RAKIETNA 2014 w Spalonej. Nowa data to 9.03.2014 - lista zgłoszeń obejmuje już ponad 120 zawodników, wszystko jest przygotowane - nagrody, sponsorzy, sprzęt, trasa - śniegu tylko za mało :) www.rakietna.pl Będzie się działo…

 

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Międzynarodowy Zjazd na Saniach Rogatych Międzygórze 2014 Spalona - Rakietna 2014

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »