Ferie w Międzygórzu

Klimatyczne Międzygórze zaprasza na zimowy wypoczynek. Możemy stwierdzić, że wreszcie przyszła zima, spadło od kliku do nawet 30 cm białego puchu, a kolejne opady już w najbliższych dniach. Rozpoczną się konne kuligi z pochodniami, spacery na rakietach śnieżnych, wycieczki na nartach biegowych oraz zjazdy na okolicznych stokach narciarskich. Międzygórze swoim urokiem, ciszą, spokojem i sprzyjającym klimatem urzeka wszystkich, więc zachęcamy do pobytu lub przynajmniej odwiedzin.

Od tego sezonu uruchomiona jest wypożyczalnia sprzętu zimowego - nowe narty zjazdowe, biegowe, rakiety śnieżne. W ofercie także szkolenie z instruktorem narciarstwa biegowego oraz spacery na rakietach śnieżnych wokół Międzygórza. Szczegóły na www.centrumsnieznik.pl

Do Międzygórza przyjechał już też skuter oraz specjalna maszyna do tras biegowych, które będą teraz utrzymywane maszynowo. Szlak jest oznaczony, urozmaicony i łączy Międzygórze z systemem tras biegowych Gminy Stronie Śląskie oraz czeskich partnerów.

Zima, ferie, Międzygórze…


 

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »