Biegi Śnieżnickie 2017

Zapraszamy do Międzygórza, które już 21.05.2017 stanie się stolicą polskich biegów górskich. Tego dnia rozegrane zostaną jubileuszowe 25-te Biegi Śnieżnickie, które jednocześnie są Mistrzostwami Polski oraz Eliminacjami Mistrzostw Europy. Lista uczestników robi duże wrażenie, swój udział zapowiedziało wielu czołowych biegaczy naszego kraju, ale wystartują również amatorzy i nowicjusze, którzy także chcą się zmierzyć z wyzwaniem na miarę europejskich zawodów.

Zapisy jeszcze trwają, limit ustalony na poziomie 300 osób zbliża się ku końcowi - to ostatnia chwila na decyzję: http://turystyka.bystrzycaklodzka.pl/141/77/bieg-glowny.html

Zapraszamy do startu, do kibicowania, do aktywnego wypoczynku w Międzygórzu.

Z dodatkowych nowości, właśnie uruchomiliśmy na Facebooku konto Międzygórze Perła Sudetów, gdzie odsyłamy po najświeższe informacje, opinie, rady i Wasze oceny :) Polecamy.

 

Biegi Śnieżnickie 2017

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »