7 maja 2018
Wiosna czy już lato

Wiosna czy już lato

Szybko wystartował sezon letni tego roku, gdyż temperatury które do nas dotarły są już wakacyjne. Pogoda sprzyja wszystkim wypoczywającym w Perle Sudetów podczas długiego weekendu majowego. Tradycyjnie dzień… więcej »

2 marca 2018
Nadal zimowo

Nadal zimowo

Zakończyły się ferie zimowe, mrozy też są już dużo mniejsze, jednak zima trwa nadal. Zapraszamy na zimowe aktywności do Perły Sudetów w najbliższy weekend (04.03), gdzie instruktorzy PZN zaprowadzą Was… więcej »

16 stycznia 2018
Trwają ferie

Trwają ferie

Rozpoczęły się ferie zimowe, turyści docierają już do Międzygórza Perły Sudetów, gdzie zaplanowali swój wypoczynek. Możliwości jest wiele, tutaj przedstawiamy nasze propozycje zarówno aktywnego, jak i spokojnego… więcej »

23 grudnia 2017
Okres Świąteczny

Okres Świąteczny

Zima się trzyma, czyżby jednak White Christmas w Międzygórzu? Prognozy stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne, zobaczymy jak będzie, ale teraz jest biało :). Czynne są okoliczne stacje narciarskie Czarna Góra, Dolni Morava, Lądek… więcej »

21 września 2017
Pora na zmiany…

Pora na zmiany…

Prezentujemy nową odsłonę strony www.miedzygorze.com.pl, która już ponad 12 lat jest internetową wizytówką Perły Sudetów. Zmieniliśmy układ, wprowadziliśmy sporo aktualizacji, pojawiły się nowe tematy… więcej »

1 sierpnia 2017
Nadchodzą wakacje

Wakacje w pełni

Trwa wysoki sezon turystyczny, pogoda wreszcie zrobiła się prawdziwie wakacyjna. Atrakcji w Międzygórzu i okolicy nie brakuje, baza noclegowa pomimo, że ma duże obłożenie nadal jest w stanie przyjąć kolejnych gości… więcej »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia wkomponował się w okolicę, a teren wokół obiektu został odpowiednio zagospodarowany i przystosowany do akcji ratunkowych. Ratownicy w całorocznej stacji GOPR w Międzygórzu posiadają również profesjonalne wyposażenie: quady, skutery śnieżne, Land Rover Deffender oraz oczywiście odpowiedni sprzęt medyczny, a wszystko aby zapewnić turystom maksymalne bezpieczeństwo. W naszych górach można czuć się bezpiecznie, gdyż czuwają nad nami profesjonalnie wyszkoleni ratownicy. Inwestycję zrealizowano przy współudziale środków unijnych w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Życzymy Państwu tylko bezpiecznych i rozważnych wyjść w góry, a jeśli coś się niestety przydarzy pozostaje kontakt z naszą Stacją Ratunkową GOPR przy ulicy Śnieżnej 23c. Działalność stacji jest całoroczna i całodobowa.

Telefony alarmowe: 985 oraz 601 100 300
Aktualny komunikat GOPR: http://meteo.gopr.pl