Noclegi / Pensjonat Sarenka

kategoria: Pensjonat

nazwa i adres obiektu:

Pensjonat Sarenka | ul. Sanatoryjna 6, Międzygórze

opis obiektu:

Zapraszamy do naszego Pensjonatu Sarenka. To przepiękny budynek z 1892 roku przywrócony do świetności łączący w sobie urok starej rezydencji i nowoczesności ułatwiając relaks i wypoczynek. Naszym gościom oddajemy do użytku komfortowo urządzone pokoje oraz apartamenty. Zapraszamy również do korzystania z baru oraz restauracji serwującej dania kuchni polskiej. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami i TV. Dodatkowo dla naszych klientów oddajemy do użytku salon dla gości, w którym mogą pograć w bilard, poczytać książkę, napić się kawy lub po prostu oddać się błogiemu lenistwu.

Dodatkowo organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu z nami!

atrakcje:

  • salon dla gości z grami planszowymi, telewizorem i stołem bilardowym a także kącikiem dla dzieci
  • bar
  • taras słoneczny
  • internet bezprzewodowy
  • wybrane pokoje i apartamenty z wanną z hydromasażem

 

zdjęcia:

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Sarenka

ilość miejsc:

50 miejsc noclegowych

cennik:

Noclegi od 45 zł/os za dobę

wyżywienie:

Śniadanie (szwedzki bufet) 20 zł/os
Obiadokolacja od 25/os do 30zł/os

kontakt:

pensjonat@sarenka.pl | www.sarenka.pl
tel. (+48) 74 813 51 03

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »