Noclegi / Rancho u Bolka

kategoria:Agroturystyka

nazwa i adres obiektu:

Rancho u Bolka | ul.Pocztowa6, 57-514 Międzygórze

opis obiektu:

Rancho „U Bolka” położone jest w odległym zakątku Międzygórza, dzięki temu można tu naprawdę wypocząć z dala od zgiełku wielkomiejskiej gonitwy. Tutaj życie toczy się zupełnie inaczej, jak w innej przestrzeni czasowej.

Na licznych łąkach pasą się konie i krowy, wokół domu gdaczą kury, a koty leniwie wylegują się w słońcu lub na zapiecku.

Wszyscy kochający górskie widoki będą czuli się tu jak w raju, a to za sprawą Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, przez który poprowadzono wiele tras rowerowych i szlaków turystycznych.

Przygotowano również miejsce dla lubiących grilowanie, gdzie nie straszny jest deszcz ponieważ miejsce to jest zadaszone.

Atrakcją jest również możliwość zorganizowania kuligu lub przejażdżki bryczką.

Zimą wspaniałą atrakcją jest wyciąg narciarski, który położony jest niemal za oknami gospodarstwa, można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, ponieważ stok jest oświetlony oraz ratrakowany.

 

zdjęcia:

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Rancho u Bolka

ilość miejsc:

15 osób

cennik:

30-35 zł/os.

kontakt:

www.rancho.ubolka.miedzygorze.eu | tel. +48 605 055 329

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Centrum Śnieżnik - wyjazdy na Ścieżkę w chmurach
Krokus

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale… więcej »