Noclegi / Ośrodek Wypoczynkowy Sabat

kategoria:Dom Wczasowy

nazwa i adres obiektu:

O.W. „Sabat” Dworek Myśliwski Księżnej Orańskiej | ul. Wojska Polskiego 6, Międzygórze

opis obiektu:

Dworek Myśliwski Księżnej Orańskiej, położony jest na zboczu góry Toszek nad wodospadem Wilczki. Obiekt ma charakter myśliwskiego, modrzewiowego dworku, który wpasowany w zbocze góry, daje przepiękny pejzaż na całą okolicę. Warto podkreślić, iż z uwagi na swoje historyczne zaszłości Dworek należy do najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych w całym masywie Śnieżnika. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 - osobowymi z węzłem sanitarnym dla 50 osób. Atutem naszego ośrodka jest przepiękna, historyczna sala kominkowa, której niebanalny wystrój oraz wyjątkowa oprawa jest idealna dla organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych, szkoleń, spotkań kulturalnych itp. Proponujemy naszym gościom pobyt z całodziennym wyżywieniem. Z uwagi na wyjątkowe położenie obiektu oraz przyrodę i klimat, Ośrodek Wypoczynkowy "Sabat" to idealne miejsce dla ludzi aktywnych jak również dla osób potrzebujących spokoju i ciszy.

organizujemy:

  • wczasy
  • pobyty weekendowe
  • święta, Sylwester
  • obozy, kolonie
  • zielone szkoły, zimowiska
  • przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie, rocznice itp.)
  • konferencje
  • wyjazdy integracyjne dla firm
  • bankiety

 

zdjęcia:

miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Ośrodek Wypoczynkowy Sabat miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Ośrodek Wypoczynkowy Sabat miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Ośrodek Wypoczynkowy Sabat miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Ośrodek Wypoczynkowy Sabat miedzygorze.com.pl - Międzygórze - Perła Sudetów - Ośrodek Wypoczynkowy Sabat

ilość miejsc: Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4-osobowymi z węzłem sanitarnym dla 50 osób

kontakt:

www.miedzygorze.sabat.info.pl | tel. 74 813 51 10

Villa Pepita, Villa Titina
Pod Dobrym Humorem
Orańska
Krokus

Szlak narciarstwa biegowego
im. M. Zdarsky'ego wokół Międzygórza

W nawiązaniu do początków narciarstwa w Międzygórzu z przełomu XIX i XX wieku, a także współczesnych potrzeb zdrowotnych społeczeństwa, został wytyczony i oznakowany czarny szlak narciarski wokół miejscowości o łącznej długości ok. 27km. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowy opis przebiegu szlaku wraz ze wskazówkami i uwagami oraz mapą. W Międzygórzu zlokalizowany jest wyciąg narciarski, w okolicy mamy dostępnych wiele kilometrów tras zjazdowych, teraz nadeszła pora na narty biegowe. Na Ziemi Kłodzkiej, po polskiej i czeskiej… więcej »

GOPR

W Międzygórzu powstała jedna z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Nowy budynek nawiązujący do górskiego otoczenia doskonale wkomponował się w okolicę. Teren wokół obiektu jest również wspaniale zagospodarowany… więcej »